Jaki jest termin oczekiwania na meble po złożeniu zamówienia?

Terminy realizacji wynoszą od 6 do 10 tygodni. Czas ten jest zależny od rodzaju wybranych frontów oraz mocy przerobowych w danym okresie czasu. Z zasady nie podajemy terminów nie możliwych do zrealizowania.

___

W Jaki sposób mogę poznać koszt wykonania mebli kuchennych oraz innych?

Wszystkie meble są wyceniane indywidualnie z racji tego iż są robione na wymiar i nie ma dwóch takich samych realizacji. Każda realizacja różni się chociażby ilością użytych akcesoriów, rodzajem frontów itd… Wstępną kalkulację przygotowujemy w oparciu o szkic, Projekt lub ustnie przekazane nam informacje jak ma wyglądać dany mebel. Taka wycena jest darmowa i nie zobowiązująca.

___

W jakiej kwocie pobierana jest zaliczka i jakie są formy jej płatności?

Zaliczka pobierana jest w wysokości 40 % wartości zamówienia. Kwotę te można wpłacić gotówka lub przelewem na konto, wybór formy płatności należy do Państwa.

___

Jaki jest okres gwarancji na meble?

Na wszystkie nasze realizacje dajemy 24 miesięczną gwarancję. Szczegóły odnośnie warunków gwarancji znajdziecie Państwo TUTAJ…

___

Jak długo trwa montaż?

Montaż mebli kuchennych trwa zazwyczaj dzień, dwa, jednak w przypadku dużych skomplikowanych projektów potrzebujemy 3 a nawet 4 dni robocze na zmontowanie mebli. Meble są montowane ciągle tzn. dzień po dniu, nie zostawiamy klienta z częściowo zmontowaną kuchnią.

___

Czy można zamówić kuchnie do samodzielnego montażu?

Nie ma takiej możliwości, nasza Firma wykonuje meble które są złożone w całość, lub jeśli tego wymaga konstrukcja mebla, są składane na miejscu u klienta podczas montażu przez naszą ekipę montażową.

___

Czy można zamówić same fronty?

Tak, istnieje taka możliwość, po dostarczeniu dokładnych wymiarów na fronty przygotujemy wycenę.

___

Co ma wpływ na cenę kuchni?

Na cenę mebli wpływa wiele składników, począwszy od rodzaju zastosowanych akcesoriów, ilość tych akcesoriów. Duży wpływ na cenę ma rodzaj wybranych frontów.

___

Czy meble są objęte gwarancją?

Wszystkie produkowane przez nas meble objęte są 12 miesięczną gwarancją. Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń mechaconych takich jak: przeciążenie prowadnic, uszkodzenie powłoki lakierniczej, wyrwanie z zawias, wad wynikłych niewłaściwym użytkowaniem oraz czyszczeniem mebli.

___

Czy wycena mebli i projekt są darmowe?

W naszej firmie mogą państwo zawsze liczyć na darmową wycenę mebli. Projekt mebli jest darmowy w przypadku podpisania umowy na realizacje zlecenia. Nie wykonujemy projektów na miejscu w biurze, gdyż nie jesteśmy biurem projektowym, lecz wykonawcą mebli. Możemy również polecić architekta który wykona projekty mebli.

___

Jak wygląda płatność za meble?

Płatność za meble może odbyć się gotówkowo u nas w biurze, lub przelewem, forma płatności zależy od państwa wygody. Standardowo pobierany jest zadatek w wysokości 40 % przy podpisaniu umowy, reszta płatności jest pobierana w dniu montażu mebli. W przypadku realizacji poza granicami kraju, wymagana jest płatność w 100% przed wyjazdem na montaż

___

Czy możliwa jest wymiana lub zwrot zamówionych mebli?

Nie ma możliwości zwrotu mebli wykonanych na wymiar.

___

Czy możliwa jest wycena na podstawie gotowego projektu?

Tak, wycenimy meble na podstawie dostarczonego projektu.

___

Czy wycena oraz pomiar są darmowe?

Każda wycena jest przygotowywana za darmo. Pomiar jest darmowy w przypadku podpisania umowy. Nie dokonujemy darmowych pomiarów przed podpisaniem umowy. Do wyceny wystarczą bardzo proste oraz ogólne pomiary które można wykonać przy pomocy podstawowych narzędzi typu taśma rozwijana, lub metrówka.

___

Czy zamówione u was meble zostaną dostarczone oraz zmontowane?

Każdy mebel realizowany przez naszą firmę jest dostarczony naszym firmowych transportem pod wskazany adres, oraz jeśli jest to wymagane to zostaje on przez nas zmontowany. W przypadku mebli kuchennych montaż zawsze odbywa się przez naszą ekipę montażową.