Kuchnia szyta na miarę

Kuchnia szyta na miarę

Kuchnia na wymiar

Przy aranżacji wnętrz kuchennych pojawia się wiele wątpliwości i pytań. Jakie meble do małej kuchni? Jak urządzić kuchnię w bloku, a jak otwartą na salon? Jako specjaliści wykonujący kuchnie na wymiar służymy naszym Klientom profesjonalnym doradztwem i pomagamy wybrać najlepsze rozwiązania dla ich wnętrz mieszkalnych.

Zadowolenie zleceniodawców jest dla nas jednak kwestią nadrzędną, dlatego uważnie wsłuchujemy się w oczekiwania naszych Klientów i wykonujemy meble kuchenne na wymiar zgodnie z ich wskazówkami. Bez względu na to, czy marzą Państwo o aranżacji retro, czy o meblach do kuchni utrzymanych w nowoczesnej stylistyce – z pewnością podołamy wyzwaniu i stworzymy coś wyjątkowego.

Projektując i wykonując na wymiar meble kuchenne, stosujemy materiały i akcesoria odznaczające się doskonałą jakością. Decydując się na kuchnię na zamówienie, uciekają Państwo od powtarzalności projektów dostępnych w salonach meblowych, a kuchnia zyskuje niepowtarzalny wygląd i charakter. Mają Państwo wpływ na rozmiar i kolorystykę szafek, a nawet na rodzaj uchwytów i praktycznych dodatków jak cargo czy półki obrotowe.